IV Przegląd Piosenki Dziecięcej „Nasza Szkoła”

 

W dniu 9 czerwca 2015 r. odbył się IV Przegląd Piosenki Dziecięcej „Nasza Szkoła”, zorganizowany przez nauczycieli świetlicy: L. Sochal, K. Pobłocką, J. Höhn i S. Szopińską. Przegląd piosenki zainaugurowało wykonanie przez chór szkolny pod kierunkiem p. E. Jaroszewskiej Jubileuszowej Piosenki,  a następnie klasa 1c pod kierunkiem p. K. Sobiesiak  wykonała piosenkę „ Urodziny szkoły”.  Przegląd prowadziła  klasa V a przygotowana przez wychowawcę p. E. Majchrzak.W trakcie obrad jury dziewczęta z klasy Va zaprezentowały skecz o szkole, następnie dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej z oddziałów przedszkolnych zaśpiewały piosenkę „Gdy dzwoneczek się odezwie”, a dzieci uczęszczające do świetlicy klas 2 i 3  zaśpiewały „ Go To School”. Jury w składzie: p. M.  Kupryciuk, p. J. Janeczko, p. E. Jaroszewska przyznało następujące miejsca: I miejsce – kl. 0 b, kl. I c, kl. 2 c, kl. 3 a

 Wszyscy uczestnicy przeglądu otrzymali nagrody rzeczowe, za które gorąco dziękujemy sponsorom,  a byli nimi: Rada Rodziców Szkoły Podstawowej  w Pszczółkach, Hurtownia KOYDO w Pszczółkach, sklep MULTUM w Pszczółkach,  Firma Żurawie PL GRUPA SCHUCH, Księgarnia w Pszczółkach. IV Przegląd Piosenki Dziecięcej miał na celu promocję szkoły w roku jubileuszowym, rozwijanie umiejętności wokalnych i instrumentalnych oraz umożliwienie wystąpienia przed szerszą publicznością. Pozostaje nam zaprosić wszystkich na kolejny przegląd już za rok.