WAKACJE 2018
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Pszczółkach informuje, że w okresie wakacji sekretariat szkoły czynny od 9 do 13.
W uzasadnionych przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny do sekretariatu. Tel. 58 682-94-50 lub 58 683-91-46.
Sprawdzenie dziecka na liście oddziałów przedszkolnych i w klasach I będzie miało miejsce od 27 sierpnia 2018 roku.
Lista podręczników znajduje się na drzwiach szkoły i na stronie www szkoły (tylko zakupu podręczników do religii dokonują rodzice lub prawni opiekunowie dzieci).
Inne ważne informacje dotyczące nowego roku szkolnego 2018/2019 po 27 sierpnia 2018 r.
 

Konkursy Logopedyczne



Dnia 06.03. 2016 obchodziliśmy Europejski Dzień Logopedy, w związku z obchodami zostały zorganizowane dwa konkursy logopedyczne. Celem konkursów było rozbudzanie wśród dzieci wrażliwości językowej, nastawionej na poprawną artykulację głosek języka polskiego, rozwijanie wyobraźni plastycznej i oryginalności pomysłów, profilaktyka logopedyczna: zaciekawienie dziecka ćwiczeniami artykulacyjnymi.

Konkurs I
„Utrwalanie przez nazywanie”

Kategoria I – plakat klasowy - zadaniem konkursowym było wykonanie przez klasę (I-III), pod kierunkiem wychowawcy plakatu dotyczącego realizacji głosek języka polskiego.
I miejsce – klasa II a, wychowawca: Joanna Pleger
II miejsce – klasa I a, wychowawca: Violetta Piątkowska
III miejsce – klasa I d, wychowawca: Violetta Ludwiczak
Wyróżnienie: klasa IIIc, wychowawca: Hanna Lewecka
                    klasa II b, wychowawca: Łucja Olszewska

Kategoria II – plakat indywidualny – zadanie polegało na wykonaniu plakatu dotyczącego realizacji głosek języka polskiego przez uczniów klas I-III.
Wyróżnienia:
Marceli Barto klasa IIIa,
Karolina Ćwikałowska klasa IIIa,
Wiktoria Polakowska klasa IIIa,
Amelia Szweda klasa IIIa,
Julia Majchrzak klasa IIIa.

    Konkurs II
 „Ćwiczenia logopedyczne w oczach dziecka”

Kategoria I – uczestnicy zajęć logopedycznych – zadaniem było wykonanie pracy plastycznej ilustrującej ćwiczenia logopedyczne.
I miejsce – Dominika Halman, klasa IIIa,
II miejsce – Mateusz Nowakowski, klasa Ia,
III miejsce – Dominik Kowalski, klasa IIe,
Wyróżnienie – Krzysztof Halman, klasa IIIa.

Kategoria II – uczestnicy zajęć plastycznych – zadaniem było wykonanie pracy plastycznej ilustrującej ćwiczenia logopedyczne.
I miejsce – Katarzyna Gidzińska, klasa IIb,
II miejsce – Trochim Dagmara, klasa IIe,
III miejsce – Maria Pawlak, klasa Ib
 
Organizatorzy konkursu: Alicja Groos, Joanna Postrach, Lidia Sochal.
Komisja konkursowa:
Dyrektor Jolanta Janeczko, Ewa Dworakowska, Danuta Weter, Ewelina Majchrzak.