Szkolny Konkurs Historyczny dla kl. II - III w roku szkolnym 2014/2015

  Dnia 20 maja odbył się Szkolny Konkurs Historyczny dla kl. II- III. Tegoroczna edycja konkursu obejmowała głównie tematykę związaną z historią naszej szkoły oraz obchodzoną w tym roku 50-tą rocznicą jej powstania. W konkursie wzięło udział 20 uczniów z kl. II i III naszej szkoły. Pytania dotyczyły  trudnych dla dzieci zagadnień. Pytano między innymi o autora muzyki hymnu szkolnego, autora słów tegoż hymnu itd. Uczniowie byli znakomicie przygotowani. W wyniku konkursu zostali wyłonieni następujący laureaci:
I  miejsce Kamil Pawlik kl. II B
II miejsce Stanisław Ruszczyński  kl. III B
III miejsce Dorian Hennig  kl. II A
III miejsce Wiktoria Świątek  kl. III C
    Organizatorki konkursu p. Anna Rakowska oraz Violetta Ludwiczak serdecznie dziękują za udział wszystkim uczestnikom oraz wychowawczyniom za przygotowanie uczniów oraz gratulują wygranym.